.

.

Жица Безжична Ноќ Визија Автомобил Задните видите Копија Обратна Камера со 4 LED За Хонда Спогодба 8 / ГРАД / Одисеја

Жица Безжична Ноќ Визија Автомобил Задните видите Копија Обратна Камера со 4 LED За Хонда Спогодба 8 / ГРАД / Одисеја

DEN 1104.00
DEN 729.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

*
Безжична камера врска
Шопинг водич
Ние прифаќаме : VISA, Mastercard,ЗАЧУВАМ
кога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка,Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дневна на ред,Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuters и обидете се повторно.ве молиме купи безжична recei вер со активирањето линија.

Кон својствата

Напон:
12V
Бренд Име:
wskyfook
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Материјал Тип:
ABS
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Леќа Материјал:
Стакло
Guiding Line:
Yes
Жица/безжична:
options(AV како стандардно)
Сензор:
ccd
ТВ систем(PAL/NTSC):
опции
Големина:
baseon слика

Најдобри предлози во категоријата