.

.

FUWAYDA паркинг rear view camera HD SONY CCD камера за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 4 5 6 MK4 MK5 EOS LUPO БУБА PASSAT PHAETON SCIROCCO Врвен

FUWAYDA паркинг rear view camera HD SONY CCD камера за ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 4 5 6 MK4 MK5 EOS LUPO БУБА PASSAT PHAETON SCIROCCO Врвен

DEN 1003.20
DEN 782.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции.
170 степен поглед агол, многу мали, и лесен за инсталирање
Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски, водоотпорен
Пакет :
1 x Водоотпорен Автомобил Rear View Копија SONY CCD Камера 1 x 5 M Видео Кабел 1 x Кабел за Напојување
Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека нашиот производ е големина е ист со вашиот автомобил' s табличка светлина, бидејќи таму може да има мала разлика, дури и за ист стил автомобил, но во друга земја.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.
Производи Се Препорачува
Ова е нашата продавница линк : ( )
SONY CCD Автомобил задните видите автомобил камера за :
"ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC "ФОЛКСВАГЕН" PHAETON 2002-2010 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 4 D 2006-2009 "ФОЛКСВАГЕН" SCIROCCO 2009-2010 "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО(hatchback,2 Вагони) 2000-2010 Голф / Варијанта / 4 Motion 2004-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба 2006-2010 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK4 1998-2002 "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 2003-2008 "ФОЛКСВАГЕН" GOLF MK6 2009-2011 "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2006-2010 "ФОЛКСВАГЕН" LUPO 1998-2004 Седиште Леон/Leon4 2006-2011 Seat Altea 2007-2011 "Шкода" Врвен 2004-2009
SONY CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и CCD
PLS љубезно се Земе предвид како што е подолу :
Да се биде безбеден, ве молиме да обрнете внимание за да димензија слика пред да го купат. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше.
Слика сензори : 1/4" Боја на SONY CCD Чип ТВ Систем : NTSC (PAL верзија треба да се бара) Минимум осветлување. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќта Поврзете моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.0 Vp-p,75Ω Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 68 Операција Температура : -20°C+80°C RH95% Температура на Чување : -30°C+80°C Работна Сила (DCV) : 12 V Тековната потрошувачка : 90m A Max
Главни Карактеристики :
SONY CCD камера е повисока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD и Остри CCD.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Поврзете продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор. AGC : Авто BLC : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Видео Боја : Шарени Ефективни Пиксели : 728x512 Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS/CCD/CMD камерата е 420 TV Lines) Видео Излез : 1.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
FUWAYDA
Боја Име:
Бои
степен:
170 степен
sony ccd или ccd:
SONY
марка за:
ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 4 5 6 MK4 MK5 EOS LUPO БУБА PASSAT PHAETON SCIROCCO Врвен
Автомобил Производител:
Фолксваген

Најдобри предлози во категоријата