.

.

4.3 Инчен Авто Огледало Dispaly Автомобил Следи Автомобил Rearview Огледало Следи со ЕУ, Русија Табличка Рамка Задните Видите Копија Камера

4.3 Инчен Авто Огледало Dispaly Автомобил Следи Автомобил Rearview Огледало Следи со ЕУ, Русија Табличка Рамка Задните Видите

DEN 2201.76
DEN 1872.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.3 Инчен Авто Огледало Dispaly Автомобил Следи Автомобил Rearview Огледало Следи со ЕУ, Русија Табличка Рамка Задните Видите Копија Камера
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

Кон својствата

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Бренд Име:
CARKUCO
Резолуција:
480x240
Објектот Големина:
4.3 Инчен Автомобил Rearview Огледало Monitow со Табличка Задна Камера
Големина На Дисплеј:
4.3
Име На Модел:
CKC-4303-701
Објектот Тежина:
850g
Материјал Тип:
ABS
Резолуција:
420TVL
сензор на слика:
Боја CMOS(Со Паркинг Линии)
Леќа Агол(Степен):
120
ТВ систем:
PAL/NTSC
Водоотпорен го оценувате :
IP 68
Големина На Дисплеј:
4.3 Инчен Автомобил Rearview Огледало Monitow со Табличка Копија Камера
Резолуција(Монитор):
480x240
Display mode:
16
моќност:
ВАШИНГТОН 9-32V
Тип:
4.3 Инчен Автомобил Rearview Огледало Следи со Licene Плоча Рамка Камера

Најдобри предлози во категоријата