.

.

Најновите Автомобил 7 TFT LCD Монитор Огледало за DVD/Обратен камера Шарени Видео Rearview Екран Возило Екранот Паркинг помош

Најновите Автомобил 7 TFT LCD Монитор Огледало за DVD/Обратен камера Шарени Видео Rearview Екран Возило Екранот Паркинг помош

DEN 1315.68
DEN 1118.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


7 "TFT Во Автомобил монитор / ретровизорот LCD екран
LCD монитор и огледало 2 во 1!
Ефикасна превенција на сообраќајни незгоди се прави од непотребно губење или проблеми не грижете
ако одите во спротивна насока да се избегне деца, сообраќајот, пешаците, играчки и домашни миленици.
12 V DC напојување овозможува широка употреба во возила, автобуси, моторни домови / campers итн. /
Camper идеално одговара како дополнителен заден-приказ на монитор, или да се игра DVD или за користење на ДИГИТАЛНА-Т
сигнали во автомобил и camper.
Мониторот има две видео влезови, поврзете се со некој играч, и rear view camera лесно да се .
Во сликата-сигнал, мониторот ќе се вклучи автоматски.
Витален дел на вашиот автомобил!
Опис :
Со анти-отсјај, правејќи го безбедно возење.
Ниска потрошувачка на енергија
Користење на увезените делови, без нарушување на висока фреквенција од мотор.
Со висок квалитет на кабел, и Светлото голема светост, ја подобрува јасност
на слики, и има долг животен век.
Користење на увезената ABS пластика и сликарство, слободен од гребење и алкохолни ерозија.
Спецификации Големина на Екран : 7 инчен(16 : 9/4 : 3)/154.08*86.58*3.5 mm(L*W*T) Екран Резолуција : 800*480 Оперативни Температура : -20~65 Preserve Температура : -30~80 Напојување : DC12 V-24 V Потрошувачка на Енергија : 7 W 3-канал видео внесување : dual видео влезови, AV1/AV2/Mp5 префрлување
Кога паркинг,сликата може да се промени V2 од V1 Црн Екран : кога нема видео сигнал на текст,црна екранот ќе се прикаже Екранот формат : RM/RMVB/MPEG1-MPEG4/Mp3/AV1/VOB/WMA/JPG USB/SD пристаништа.
FM испратите : 87.5 MHZ-99 MHz
Карактеристики :
Големина на екран : 7 инчен Слика системи : Двете PAL и NTSC
Напон : 12 V DC Две видео влезови
Потрошувачка на енергија : ca. 6 W Резолуција : 800 W x RGB x 480 H=336960 Pixela
Паркинг вклучени Автомобил rear view Monitor приклучен кабел Далечински контролер Прирачник и Оригиналната Кутија

Кон својствата

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
Koorinwoo
Објектот Тежина:
650g
Име На Модел:
7C
Материјал Тип:
огледало
Сместување:
Покривот
Објектот Големина:
7
Резолуција:
800x480
Големина На Дисплеј:
7

Најдобри предлози во категоријата