.

.

Автомобил Огледало Следи Супер 480 x 272 Color TFT LCD Екран Широк Приказ Агол 5 Инчен Автомобил на ретровизорот се Следи

Автомобил Огледало Следи Супер 480 x 272 Color TFT LCD Екран Широк Приказ Агол 5 Инчен Автомобил на ретровизорот се Следи

DEN 1386.24
DEN 1026.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


480 x 272 5 Инчен Колор TFT LCD Екран Широк Приказ Агол Автомобил на ретровизорот се Следи
Спецификации :
Функција : Автомобил На Ретровизорот Се Следи
Екран : TFT-LCD
Големина На Екранот : 5 Инчен
Систем : PAL / NTSC систем(auto switch)
Екранот Формат : 16 : 9
Моќност : ≤3 W
Напојување : DC 12 V / 24 V
Видео : 2 VA текст за автоматско префрлување
Контраст : 350 : 1
Пиксели : 480 x 272
Средина Влажност : 10% ~ 90%
Оперативен Температура : -20 ~ +60℃
Складирање Температура : -40 ~ +85℃
Домување Материјал : ABS
Инсталација : Инсталирање на табла, лесен за инсталација и деинсталацијата
Специјални анти-големи очила за око поглед заштита, во позиција на оригиналниот ретровизорот
Производ Големина : 285mm x 82mm x 20mm
Нето Тежина : 285g
Погоден Автомобил : Универзална
По Продажбата На Услугата : 1 Година Гаранција
Пакет Тежина : 403 G / 14.22 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 295*155*65 ММ / 11.61*6.10*2.56 Инчи
Мало Пакување : Да, Општо Кутија
Пакетот Вклучува :
1 x Следење
1 x Кабел

Кон својствата

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Големина На Дисплеј:
5
Објектот Тежина:
267g
Резолуција:
480x240
Бренд Име:
epathchina
Име На Модел:
=
Објектот Големина:
150(l)x120(w)x50(h)mm
Сместување:
Во Цртичка
Материјал Тип:
=
Гаранција:
1 година
Функција:
Автомобил На Ретровизорот Се Следи
Напојување:
DC 12V

Најдобри предлози во категоријата