.

.

SINOLYN Ирис КРИЕШЕ Проектор Shrouds Маски, Капи Bezels за Проектор Retrofit Chorme Црна Одговара 3.0 2.5 инчен Леќа П5 E5 WST

SINOLYN Ирис КРИЕШЕ Проектор Shrouds Маски, Капи Bezels за Проектор Retrofit Chorme Црна Одговара 3.0 2.5 инчен Леќа П5 E5 WST

DEN 767.52
DEN 729.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

00" дијаметар ќе им даде на вашиот домување целосна пополнува изглед, давајќи му беспрекорна ОЕМ изгледа како ако проектор доаѓале од фабриката.
Ќе го добиете она што цел или вашите пари назад. Не обојувајте отстранети по многу пати раце триење. (Ве молиме, бидете внимателни и ние ќе го носи ништо за свој misconducts, ви благодариме за вашето разбирање. DIY намали вашиот соодветни маски без пилинг. Ние зависи од нашето задоволство на клиентите да расте. Нејзините 5. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригиналното пакување материјал. ПРОЗОРЦИ/DHL/ТНТ/ФЕДЕКС изразат испорака обично трае 4-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Време на испорака
а.Воздухот пошта вообичаено трае 7-25 работни дена да Азија, Западот Евра, северна Америка, а 15-45 работни дена во Јужна Америка, Русија, Средниот Исток, Источна Евра. Многу видови на облици и видови за вас да се избере, ќе се најде еден ви се допаѓа најмногу.
Опис : Овој Ирис стил на покровот е како чисто како било shrouds може да биде, со мазни хром финиш.0 инчи лцд проектор леќа. 5 часа отпуштање обработка, нема деформација, не куцам. Оваа shrouds одговара директно до 3. Совршен местењето на соодветниот проектор леќа
10. Овие проектор shrouds се со добра изработка и тоа може да му одолее на висока температура. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина. Но, ве молам
разбирам дека на царина зависи од законот во вашата голема земја, тоа е надвор од нашата контрола.
Answer : ___________________________ Note : Леќа Не Се Вклучени, Ако Треба Објективот Премногу, ве Молиме проверете на следниот линк,
Ние знаеме дека international shipping бара солидна и безбедно пакување, како и пакетот има долг пат за да се транзит до тоа
добива за вас. За било какви прашања/сугестија/идеја, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори со решение веднаш штом ќе може да. Нашата одлука е конечна. Предмети вратени ќе бидат тестирани.5" проектор, ќе треба да се купи centrict прстени адаптери на следниот линк. SPSR обично трае 7-20 работни дена во Русија. EMS изразат испорака обично трае 5-15 работни дена зависи од земјата доставени до. Ако комплет пристигне скршени, само нас контакт и ние ќе испрати замена. Ние секогаш пакувам на нашите најдобри за да се осигура дека ќе го добиете пакетот како совршена, како што треба да биде .
Ние ќе прогласи пакет само во 10 ДОЛАРИ за да им помогне на нашите клиенти за да се намали/избегне царина. Затоа, вашите позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас. Пораката ќе биде испратена за вас со следење на број и се проценува датумот на породување по вашиот објект се испраќаат надвор.(ве молиме да не се фаќа за тоа силно)
8. 200 степени отпорност на топлина маска со висок квалитет и голема упорност. Наплата/замена барање е достапна во рок од една недела по ставка примени. Сите предмети ќе бидат професионално тестирани и внимателно спакувани пред превозот. И да ви даде специјално искуство. Ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да замине негативни/ неутрален повратни информации,ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остави позитивен фидбек. Различни shrouds направи вашиот автомобил различни од другите. Овие shrouds беа направени да се модел на ОЕМ Стил на Tiguan Покров. Ние брод во светот преку Воздух Mail и да се Изразат испорака на услугата. Ако ви е потребна за 2. Овој објект добива 15 дена пари назад гаранција за да се обезбеди вашето задоволство и бенефиции.
Било дополнителни трошоци се генерирани од страна на царинење мора да биде на товар на купувачот.

Кон својствата

боја:
Хром, црна shrouds
Име На Модел:
Ирис
Тип На Објект:
прашина маска
Бренд Име:
SINOLYN
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил модел:
За сите 3.0проектори

Најдобри предлози во категоријата