.

.

2 парчиња LR001587 Автомобил Магла Светилка Земјиште Range Rover Freelander 2 Discovery 4 Range Rover /Range Rover Sport auto магла светлина

2 парчиња LR001587 Автомобил Магла Светилка Земјиште Range Rover Freelander 2 Discovery 4 Range Rover /Range Rover Sport auto

DEN 874.56
Залиха
Достапно за вашата нарачка

кориснички пакување со други бренд лого како клиенти барања. Тоа е у sually во рок од 3 работни дена . Ќе видите Проценува Време на Испорака.
> Инвестираме во калапи за повеќе од 200 видови на нашите производи и 5-10 нови производи може да биде завршен за продажба секој месец.
Автомобили & Мотоцикли >> Замена На Делови >> Автомобил Lights >> Надворешните Светла
Ако мислите дека постои уште една категорија за да се опише овој објект повеќе соодветно, ве молиме љубезно кажете ни и ние ќе се измени, тоа наскоро според вашите професионални совети.
Услуга :
"Кориснички ориентирана" е нашата услуга мото. Неутрален Пакување
2.
Компанијата Информации
Шангај Yinglu Авто Делови Co. Обично 15-30 дена, во зависност од различни дестинации.
> Капацитет за развивање и тестирање на нови производи под посебни побарувачката. Се пресмета превозот цена од земја / регион и квантитет. Или можете да ме праша со испраќање мене сите OE бројки или имиња на производи, цел количини и дестинација со детални адреса, така што можам да збир на бруто тежина и да ти кажам вкупниот товар во различни земји. C hoose логистика или couriers како ви се допаѓа да се види вкупниот товар на вашата земја. Ги задржи подобрување на клиентот вредност е нашата услуга цел. Ви благодариме!
Пакување & Испорака
ПАКУВАЊЕ :
1 . П : Што е Време на Испорака?
A : Тоа е врз основа на логистичка или курир можете да изберете.
> Имаме 4000 m 2 складиште за порибување со професионална складирање систем за управување.

Кон својствата

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
12cm
Материјал Тип:
PP & стакло
Име На Модел:
LR001587 LR057400
Специјални Функции:
осветлување за магла временските
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Бренд Име:
RALUX
Freelander-Година:
2007,2009,2006,2008
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Land Rover Модел:
Freelander
Состојба:
Нови
Позиција:
пред се, одговара за лево или десно
Тип:
правец на ветер
Wattage:
55
Температура На Боја:
3000-5000k
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Година:
2002-2009
Тип На Објект:
Светла За Магла

Најдобри предлози во категоријата