.

.

deechooll 18pcsX ДОВЕДОА Автомобил Светло за ФОЛКСВАГЕН Touareg 7L, Бела Внатрешни работи Светилки за Фолксваген Touareg T1 T2 04-09, Светлата за Читање

deechooll 18pcsX ДОВЕДОА Автомобил Светло за ФОЛКСВАГЕН Touareg 7L, Бела Внатрешни работи Светилки за Фолксваген Touareg T1

DEN 2052.00
DEN 1046.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Повратната информација е важна за нас .Ве молиме обидете се да се јават на поларитетот на LED светло, ако најде дека LED светло не работи правилно по инсталацијата Крстот Референца за овој Автомобил Сијалица Купола Читање Суета Огледало Худ Footwell Учтивост Ракавица кутија Багажникот светла Ладно бела/бела сијалица : 30922 3423 3425 DE3425 6411 6413 6418 6423 6428 6430 6451 6461 6475 6476 Бела Ладно Бела
Она што ќе добиете ??
Пакет,вклучувајќи 18pcs автомобил led светло по многу во Оригиналниот пакет
Вклучувајќи : 3pc s x LED светилки за Пред Куполата, светлата за читање
2 pcx LED светилки за Задните Купола светлина
2 pcsx LED светилки за Суета Огледало светла
4 pcsx LED светилки за Footwell светла
4 pcsx LED светилки за Врата светла
2pcx LED светилки за Багажникот светла (Капак)
1pcx LED светилки за Багажникот светло
нашите пакување за пример
Како да инсталирате
За превозот и плаќање
1.
Би ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да НИ ДАДЕ
НЕУТРАЛЕН ИЛИ НЕГАТИВЕН ФИДБЕК.
Превозот Ко.ако не сте добиле вашиот товар во рок од 30 дена по уплатата , ќе ви ве молиме контактирајте со нас .
За Гаранција
1.
За Повратни Информации
ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент satisfation.
Ако тоа е во вашиот поседување повеќе од 7days , се смета дека се користи .
жал ни е што НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА .
deechooll 18pcs X ДОВЕДОА Автомобил Светло за "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 7 L, Бела Внатрешни работи Светилки за "Фолксваген" Touareg T1 T2 04-09, Светлата за Читање
Совет : led светилки во слики е пример Led диоди се користат за нашите Колекции,
тоа можеби различни ,
но, тие се точни за вашиот автомобил модел.12 месеци Производители е Ограничена Гаранција за неисправни предмети
( со исклучок на објектите оштетени и / или злоупотребени по приемот )
Додатоци доаѓаат со 3 месеци гаранција.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.
Ако вие се согласувате со горе -листа на политики по купување на нашата продавница.
Затоа што тоа ќе влијае на нашиот втор продажба. по добивањето тоа .Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ вашиот превозот следење на број , специфична причина за враќање и вашиот PO. (Вкупно : 18pcs Автомобил LED Светла)
Производот се покаже
Автомобил Canbus Внатрешни работи Светилки одговара на "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Touareg 7 L T1 T2 04-09 во xenon бела
Тие Тука имате целосна внатрешно осветлување за своето возило.
-Не "afterglow" со палење на исклучување.Ние donot не презема никаква одговорност за увозни давачки & даноци , други увоз на енергија , задоцнувањето предизвикано од увоз на клиентите. можеби се промени ,но ние секогаш се избере брз и стабилен една за у . На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само . ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , ПО ПРИЕМОТ НА објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци ,а потоа се откаже од трансакцијата од Aliexpress од двете нас .
Превозот цена е за купувачите .
Тоа може да се разликуваат , особено за време на празник време .УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците . Неисправни предмети МОРА да пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период
(и во оригиналното пакување ,ако е можно ) Вие мора да му кажете ни што дефектот е и
дајте ни P.
Долг живот.
-Тие erziehlen во областа на оптика одличен резултат
Примерокот фотографијата е прикажано погоре покажува широк спектар на Canbus LED), видете ВО описот подолу е јасно за вас
што и каде таа е инсталирана во нивниот автомобил.

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела, Ладно Бела
Објектот Тежина:
0.3
Бренд Име:
deechooll
Име На Модел:
Б-Touareg 7LA 7L6-18
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Wattage:
1.2-2.5W/Bulb
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Фолксваген Модел:
Touareg
Lumens:
80-90Lm/ крушка, 100-130Lm/blub
1.Точка Име:
Автомобил Внатрешни работи осветлување за ФОЛКСВАГЕН Touareg 7L 7LA 7L6
2.Боја:
Бела/Кул Бело
3.Материјал:
Fiberglass кола
4.автомобил извор на светлина:
LED
5.Напон:
12V DC
6.Wattage:
1.2-2.5 W/Сијалица
7.Опсег:
Автомобил LED Светло за ФОЛКСВАГЕН Touareg 7L 7LA 7L6
8.Со Користење На Опсег:
Автомобил Внатрешни Работи Осветлување Купола Суета Огледало Багажникот Footwell Учтивост
9.Сертификат:
ISO9001
10.Место на Потекло:
Кина

Најдобри предлози во категоријата