.

.

AUTO.ПРО фарови за ford mondeo 2007-2012 bi xenon леќи на led висок зрак H7 xenon главата светилки За mondeo

AUTO.ПРО фарови за ford mondeo 2007-2012 bi xenon леќи на led висок зрак H7 xenon главата светилки За mondeo

DEN 28800.00
DEN 26208.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
2 x Придушници
2 x КРИЕШЕ светилки
2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа
2× LED пак светлина
2 x црното домување
Сите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

Кон својствата

Емитуваат Боја:
4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Wattage:
35W, 55W
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Дијаметар:
5inch
Ford Модел:
Mondeo
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Mondeo-Година:
2007 година
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
H
Име На Модел:
Светлата
Материјал Тип:
LED
Година:
2007-2012

Најдобри предлози во категоријата