.

.

2 ПАРЧИЊА CF18KT LED Flasher 8 Прилагодливи Игла Жолта Реле Автомобил Поправи Авто Пак Сигнал Грешка Трепка Blinker 81980-50030 06650 150W

2 ПАРЧИЊА CF18KT LED Flasher 8 Прилагодливи Игла Жолта Реле Автомобил Поправи Авто Пак Сигнал Грешка Трепка Blinker 81980-50030

DEN 623.52
DEN 592.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1 CF18 KT LED Flasher 8 Прилагодливи Игла Жолта Реле Модул Поправи Авто Пак Сигнал Грешка Трепка Blinker 81980-50030 06650 150 W
Електронски 12 V 150 W LED Flasher Реле Фикс за мнозинството стандард термички flasher за Возврат Сигнал, Blinker Светлина.
Овој ќе се реши, ПРЕДВОДЕНА поврзани со претвори сигнал проблеми како што се брзиот трепка, не трепка, или сијалица толпата надвор предупредување на табла. Овие се дизајнирани за мнозинството возила.
Конекција Инструкции
Замена на акции реле во fuse кутија.
Го замени следните дел број
81980-34020
81980-02030
81980-53010
81980-50030
Предност
1. Се произведуваат без топлински се споредат со оние оптоварување отпорници
2. Plug And Play
3. Се применува на мнозинството Lexus Scion Тојота возила 4 & 2 LED конверзии
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .Тие се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.
Гаранција
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Повратни информации

Кон својствата

За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Wattage:
8W
Тојота Модел:
4Runner
4Runner-Година:
До 2015
Име На Модел:
CF18KT
Објектот Тежина:
0.10
Lumens:
2400Lm
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Бренд Име:
TUOYIKE
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Напон:
12V

Најдобри предлози во категоријата