.

.

Ултра сјајна SMD бела LED ангел очи ореол прстен комплет дење работи светлина светилки drl за Land Rover Range Rover L322 Спорт 2002-2009

Ултра сјајна SMD бела LED ангел очи ореол прстен комплет дење работи светлина светилки drl за Land Rover Range Rover L322 Спорт

DEN 2208.00
DEN 1700.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Се должи на фактот дека овој производ бара лепило апликации, како што се користење на лепак или двојно двострано лента 3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ви благодариме. 12 месеци Производителот. Ако can抰checkout веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние прифаќаме Alipay,. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
3.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил светла е исто како слика. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Плаќање :
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на тебе како
што е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
за Land Rover Range Rover L322 Спорт 2002-2009
Спецификации : 1,со Врвен квалитет СМД 3528 супер осветленост LED 2,Може да се користи за автомобил светла-маркер-ангел очи 3,Вкупно 4 парчиња прстени за двете ниски зрак и висок зрак; 4,агресивна, но чисти & стилски LED светла. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е
како е можно, со одговор. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Или не, ве молам, точно пред исплата. Политики :
1.
Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Добри вибрации отпор и стабилна емитуваат
Инсталација Совети : 1. Тоа е совршен за вашата Bimmer ако сте го купиле овој стандард основниот пакет, но сакате да го надградите вашиот автомобил на повеќе луксузен изглед.Светлината е заштита на животната средина и заштеда на енергија 3. Контактирајте со нас за информации.Оваа инсталација бараат да се пече и се отвори светлата светилки 2.Светлината температурата е ниска 4.
Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние Брод на Светот, освен Некои оддалечени области.Ние препорачуваме професионална инсталација за овој производ
Сертификат :
Превозот
1.
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница
Ние гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот.
Функција : 1.Грешка слободни и без радио пречки; 2.
Среќен ден. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Гаранција :
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Купи со доверба!
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Кон својствата

Бренд Име:
HochiTech
Материјал Тип:
LED
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Име На Модел:
за Land Rover Range Rover L322 Спорт 2002-2009
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
дневна светлина и декорација
Range Rover Sport-Година:
2007,2006,2008,2009
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Тежина:
0.5kg
Land Rover Модел:
Range Rover Sport
боја:
6000K белата
Тип На Објект:
Ангел Очи
Lumens:
2000lm
Автомобил:
за Land Rover Range Rover L322 Спорт 2002-2009

Најдобри предлози во категоријата