.

.

100pcs T4.7 Led КОЧАН 1 SMD Led Сијаличката Индикатор за Светло Инструмент Светлина Бела Црвена Сина, Зелена 12V 40Lm за Сите Автомобили Бесплатен Превозот

100pcs T4.7 Led КОЧАН 1 SMD Led Сијаличката Индикатор за Светло Инструмент Светлина Бела Црвена Сина, Зелена 12V 40Lm за Сите

DEN 714.24
DEN 628.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бесплатен Превозот 100pcs T4.7 Led КОЧАН 1 SMD Led Сијаличката Индикатор за Светло Инструмент Светлина Бела Црвена Сина, Зелена 12 V 40 Lm за Сите Автомобили
Точка Бр. T4.7-КОЧАН-1 SMD (SKU : T5-0027) Напон : 12 V Моќност : 12 V*0.01 База Тип : T4.7 Lumens : 40 Lm Големина : 12mm*9mm Боја температура : 8000k Н W 0.07 kg/100pcs Пакет се вклучени : 100pcs T4.7 КОЧАН 1 SMD Led Светилки G. W 0.1 кг/100pcs
Виктор автомобил LED knowlege : Led База Соодветни За T5 Внатрешни работи светлина, табла светлата страна светлина, и индикатор за светло T10 Индикатор светлина, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлина T15 Пак сигнал светлина, опашка светлина, копија светлина, кочница светлина, обратна светлина, задни светла и паркинг светлина T20(7440) Опашка светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти сигнал светлина T20(7443) Опашка светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти јачина на светлината ( 2 светла ) 1156 Опашка светлина, кочница светлина, да се претвори сигнал светлина,агол, светлина, од страна на маркерот светлина и паркинг светлина 1157 Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлината ( 2 светла ) BA9 S Индикатор светлина, внатрешни работи светлина, обратна светлина.и пак сигнал светлина 3156 Опашка светлина, обратна светлина и да се сврти светлина 3157 Стоп светло, кочница светлина и да се сврти светлина ( возење светилка+кочница светлина, возење светилка+пак јачина на светлина) Festoon/Купола Pate број светлина, читање светлина и таванот светлина H1/H3/H4/H7/H11/9005/9006 Магла светлина
За Нас :
Ние сме професионални за производство на тимот , систематски производство систем.
W elcome новиот стар клиент консултации , обичај , ние служат за вас со сите искреност!
МОЖЕТЕ ИСТО КАКО НИВ

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Wattage:
12V*0.01A
Интерфејс Тип:
T4.7
Име На Модел:
T4.7-КОЧАН-1SMD (SKU
Тип На Објект:
инструмент светла
Бренд Име:
YM E-Светла
Објектот Тежина:
0.07kg/100pcs
Температура На Боја:
8000k
Lumens:
40Lm
Големина:
12mm*9mm
Температурата На Работа:
-30~+85 °C
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Вратата Светла
База Тип:
T4.7
боја:
Бело/Црвено/Сино/Зелено

Најдобри предлози во категоријата