.

.

2 парчиња Бела Адаптери Носители H7 КРИЕШЕ Светилки Конверзија Адаптери Носители За BMW E46 3 Серија 99-06

2 парчиња Бела Адаптери Носители H7 КРИЕШЕ Светилки Конверзија Адаптери Носители За BMW E46 3 Серија 99-06

DEN 190.56
DEN 133.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


AT0015757
Спецификација :
100% сосема нов
Ќе ви овозможи да се одржи било резервни H7 КРИЕШЕ сијалица цврсто, брзо на E46 3 Серија' оригинални headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок
Совршена замена на резервни
Професионалната инсталација се препорачува
Боја : Бела&Црна (како слика ја покажува)
Ако не сте сигурни дали овој производ е компатибилна со вашиот E46 3 Серија, само pop-up хауба и споредете го овој производ со акции headlamp socket
Пакет се вклучени : 2 парчиња x H7 КРИЕШЕ Сијалица Конверзија Adapter (Адаптер САМО!Се КРИЕШЕ Сијалица НЕ се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
Овој производ е за E46 3 Серија 99-06 дека има само халоген капсула предните светла
Ве молиме comfirm на предмет, ако тие се компатибилни со вашиот возило пред да ја купите.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Кон својствата

Тип На Објект:
светилка носителот
Бренд Име:
Mayitr
Име На Модел:
H7 КРИЕШЕ Сијалица Конверзија Адаптер

Најдобри предлози во категоријата