.

.

2.5 инчен bixenon проектор леќа + маска покровот со двојно ангел очи за автомобил КРИЕШЕ Светлата headlamp Проектор Објектив за H1 H7 H4

2.5 инчен bixenon проектор леќа + маска покровот со двојно ангел очи за автомобил КРИЕШЕ Светлата headlamp Проектор Објектив

DEN 1881.60
DEN 1788.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1 пар 2.5 инчен лцд проектор леќа маска покровот со двојно ангел очи за автомобил КРИЕШЕ Светлата headlamp Проектор Објектив за H1 H7 H4
Состојба : 100% Сосема Нов, никогаш не се користат или се инсталирани. Функција : Bi-xenon проектори, им понуди на двете високи зрак и ниска зрак функција. Јасно Cut-Off-Line, нема да слепите на возачите кои доаѓаат од спротивна насока. Fitment : многу лесно да го инсталирате, одговара за повеќето автомобили совршено. Треба да се користи H1 xenon сијалица Пакетот Вклучува
2 x 2.5 инчен Bi-xenon проектор леќа 2 x Мини gatling пиштол shrouds H4 и H7 Sokcet прстени Инсталација сврзувачки елементи Забелешка : Оваа листа не вклучува придушници и xenon светилки. Објектот Слика

Кон својствата

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил модел:
Сите Автомобили
Извор На Светлина:
Ксенон
Бренд Име:
Safego
Wattage:
35W
Тип На Сијалица:
H1
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Производител:
Ford
За Автомобил Светилка:
Фарови

Најдобри предлози во категоријата