.

.

STARPAD За Citroen Fukang Elysee внатрешни работи купола светло за читање светилка

STARPAD За Citroen Fukang Elysee внатрешни работи купола светло за читање светилка

DEN 960.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Или испратете уште една нова една за да ви.
Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Или изборот ЕМС или другите.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Благодарам многу. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. По двете тебе и мене потврди проблеми. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Благодарам многу. (Освен некои земји и APO/FPO)
2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Политика На Враќање :
Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка :
Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ви благодарам многу. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро.
Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро.
Контактирајте Ме :
Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Уживајте во вашата шопинг. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри предлози во категоријата