.

.

2015 година Нови 4 Режими на 12 LED Автомобил Авто Соларна Енергија Флеш Тркала Гуми Rim Светлина Светилка Декорација 1999-2013

2015 година Нови 4 Режими на 12 LED Автомобил Авто Соларна Енергија Флеш Тркала Гуми Rim Светлина Светилка Декорација 1999-2013

DEN 365.28
DEN 300.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Слични Производи :
Shippment : Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
-Тоа ќе се исклучи автоматски за 30 секунди по паркинг.
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Опис :
4 Режими на 12 LED Автомобил Авто Соларна Енергија Флеш Тркала Гуми Rim Светлина Светилка Декорација
100% Сосема Нов и Висок Квалитет на!!!
Состојба:LED
Темна или ноќ + автомобил запре:Не флеш
Темна или ден + автомобил патување:Не флеш
Темна или ноќ + автомобил патување:Флеш
Карактеристики:
-Сончевата енергија може да се апсорбира и зачувани во висока ефикасност соларни ќелии.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3.Режим на избор,притиснете го копчето за 3 секунди отворање во шарени шема,потоа притиснете го прекинувачот за работа на сина светлина, еден повеќе притиснете на прекинувачот работа зелено светло, еден повеќе притиснете го прекинувачот за работа на црвено светло, на четири притиснете го повторно за да го внесете шарени шема. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. 7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.
Fitment:
1999-2000,2007-2013 за BMW 328i
1999-2013 за Тојота 4 Runner
1999-2004,2006-2013 за Audi A4
2010-2013 за Audi A5
1999-2013 за hyundai Акцент
1999-2013 за Договор за
2004-2011 за Chevrolet Aveo
2006-2013 за hyundai Azera
1999-2013 за Toyota Camry
2008-2013 за dodge Challenger
1999-2013 за граѓанско
1999-2013 за Toyota е корола
1999-2013 за ford Експедицијата
1999-2013 за ford Explorer
1999-2006,2010-2013 за Фолксваген Голф
1999-2013 за "Фолксваген" Jetta
1999-2013 за Toyota Land Cruiser
1999-2013 за форд за mustang
1999-2013 за одисеја
2001-2013 за hyundai Santa Fe
2005-2013 за hyundai Tucson
Пакет Се Вклучени:
1 x Соларни Флеш Тркала Светлина
Некои Делови
1 x Кинески и англиски јазик Прирачник за Корисникот
Објектот Слики :
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21.Во темнината,притиснете го копчето за 3 секунди по отворањето,и еден повеќе време да притиснете на копчето 3 секунди може да се затвори.Ве молиме наплатат повеќе од два часа во сонцето пред употреба. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0.
Враќање & Гаранција :
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
УПОТРЕБА :
1. Купувачи Можеби ќе Треба да го плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
-За време на Возењето во текот на ноќта, светкави функцијата може да се активира со помош на светлината-контрола и микро-вибрации сензор систем.

Кон својствата

Извор На Светлина:
LED
Година:
1999-2013
Објектот Тежина:
0.123kg
Објектот Дијаметар:
8.5cm
Материјал Тип:
no
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
no
Бренд Име:
Autoleader
Напон:
6V
Тип На Објект:
На Возилото
Име На Модел:
Експедицијата
Автомобил модел:
Хонда CRV

Најдобри предлози во категоријата