.

.

4Pcs/set Бела Боја Автомобил CCFL Ореол Прстени Ангел Очи Светилка За BMW Z3 серија 98-02 M Coupe/Roadster Фарови #FD-4509

4Pcs/set Бела Боја Автомобил CCFL Ореол Прстени Ангел Очи Светилка За BMW Z3 серија 98-02 M Coupe/Roadster Фарови FD-4509

DEN 1089.60
DEN 1002.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилност Компатибилност За BMW Z3 M Coupe/[E36/8]M (1998~2002)
За BMW Z3 M Roadster/[E36/7]M (1998~2002) Општи Материјал Поликарбонат,CCFL цевка,Заболување на Располагање Бела Боја/Сино/Зелено/Жолто/Црвени/Виолетова Диск од страна на Инверторот Контрола од страна Plug&Play Апликација на Денот водење светлина Спецификации Emitter Тип CCFL Чип Вид CCFL Вкупно Emitters * Работа Темп -75 C~+90 C (-)75 C~(+)90 C Lumens 700 [+/-] 5% Vrms Напон DC напон од 12 V 6.5±0.5 м-р Моќ 3.5±10%W Животен Век околу 15.000 часа повеќе Водоотпорен Не Shockproof Да Dustproof Да Пакување Листа 4 X CCFL ангел очи прстен 2 X Инвертери 1 X Инсталација настава

Кон својствата

боја:
Бела
Дијаметар:
120mm
Тип На Објект:
Ангел Очи
Бренд Име:
FEELDO
Име На Модел:
FD-4509

Најдобри предлози во категоријата