.

.

еден парчиња Canbus 14W LED Грешка Слободни C5W 7W * 2 31mm 36mm 39mm 41mm Led Festoon Светилки Авто Led светилки

еден парчиња Canbus 14W LED Грешка Слободни C5W 7W * 2 31mm 36mm 39mm 41mm Led Festoon Светилки Авто Led светилки

DEN 192.00
DEN 171.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Целосен опис :
Моќ : 14 W
Долготрајни SMD LED живот
Ниска потрошувачка на енергија
Ниска Температура
Лесен за инсталација : Plug and play директна замена за вашите акции светилки
Работа со нови canbus жици систем, Нема Пораки за Грешки, Предупредувања или Одбивања
Ниски wattage и заштеда на енергија, изграден 2 парчиња SMD LED Е супер светло
Дизајнирано за директна замена за акции hologen
Со Ладење плоча, ја прави сијалица работа под ниска топлина
Led type : 2*7 W
Големина : 31mm 36mm / 39mm 41mm / 41
Работен Напон : DC12-14 V
Температура на бојата : 6000 K-8000 K
Работен век : повеќе од 50000 часа
Се користи за BMW, Audi, Бенц и др
За замена на читање светлина, јачина на светлината, од страна на маркерот светлина и Багажникот светла Огледало Светлина Број - Плоча на Светло ( само за упати)
Пакет Се Вклучени
едно парче 14 W led CANBUS Светилки

Кон својствата

Емитуваат Боја:
големина 31mm 1 кри, големина 36mm 2 кри, големина 39mm 2 кри, големина 41mm 2 кри
Објектот Тежина:
3g
Wattage:
14w
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
Festoon 31mm 36mm 39mm 41mm
Интерфејс Тип:
Festoon-36mm
Бренд Име:
AORUNYEBAO
Lumens:
2400Lm
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Специјални Функции:
Тип:
Температура На Бојата:
Напон:
12V/24V
Автомобил Производител:
Ford
Тип Socket:
Двоен Врв
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Светлата За Читање

Најдобри предлози во категоријата