.

.

2 x T10 W5W T16 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Паркинг Светла Sidelight Без Грешка За CITROEN Elysee Picasso Triomphe Quatre C2 C5

2 x T10 W5W T16 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Паркинг Светла Sidelight Без Грешка За CITROEN Elysee Picasso Triomphe Quatre C2 C5

DEN 331.20
DEN 169.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Fitment : 501 W5 W (T10, T11, 194, 168) ве молиме проверете со вашиот приклучок пред да го купат тоа. Напон : DC/AC 12 V светла Боја : Бела / Сино / Red / Розова / Мраз Сина Прозрачна флукс : 250 - 290 LM Осветлување агол : 360 степени Живот Време : околу 50, 000 часа Големина : 32-милиметри(L)x10mm(Диа) Употреба : погоден се користи во разни област во внатрешноста или околу автомобил Ниска потрошувачка на енергија. Лесна инсталација, само plug & play. Мала тежина, долготрајни. Тие може да се користи за да го замени оригиналниот sidelight светилки внатрешни работи учтивост светлина или табла светилки,заден Бр. Плоча на повеќето автомобили на Странични светла Пред возење страничните светла Страна рипитерите Внатрешни работи, светлата за читање Внатрешни работи под нога светла Лиценца број плоча светла Чизми светла answer : ___________________________ Note : - Пред да конкурираат на овој објект, бидете сигурни дека вашиот приклучок тип е T10 и должината на оваа светлина е точно за вашиот автомобил. Пакет : Еден Пар на светилки.
Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Услови на продажба : Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Pls се разбере. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. За нас : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се сосема нови. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Кристално Сина, Длабоко Сина, Црвена, Бела, Розова
Материјал Тип:
LED
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Име На Модел:
t10 w5w
Бренд Име:
APMATAUTO
Објектот Тежина:
12g
Специјални Функции:
canbus
Леќа:
Вклучени
Автомобил Производител:
peugeot
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
3
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Тип На Објект:
Паркинг Светла

Најдобри предлози во категоријата