.

.

STARPAD Општа намена и висок квалитет на пролет Пневматик додатоци гуми промени се префрлите пролет додатоци пролет трговија на големо,

STARPAD Општа намена и висок квалитет на пролет Пневматик додатоци гуми промени се префрлите пролет додатоци пролет трговија

DEN 288.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Или испратете уште една нова една за да ви. (Освен некои земји и APO/FPO)
2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба.
Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка :
Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ.
Политика На Враќање :
Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Или изборот ЕМС или другите. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. По двете тебе и мене потврди проблеми.
Испорака :
1,ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Контактирајте Ме :
Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days.
Ви благодарам многу. Уживајте во вашата шопинг. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени.

Кон својствата

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри предлози во категоријата