.

.

DHL слободни 2018 mvci интерфејс xhorse 3 во 1 за тојота tis за хонда за volvo дијагностички алатка најнов софтвер V10.00.028

DHL слободни 2018 mvci интерфејс xhorse 3 во 1 за тојота tis за хонда за volvo дијагностички алатка најнов софтвер V10.00.028

DEN 3120.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ако сте од Бразил ,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас. Тогаш тоа нема да ве замолам за код за активирање.Поддржува Дијагностика и Активна тестови.
колку што ние знаеме , ФРАНЦИЈА и ТУРЦИЈА имаат строги увоз политика . Ве молиме изберете област ЕВРОПСКИ кога сте инсталирање на софтвер. Вашиот компјутер мора да бидат windows XP систем. имаме професионални шпедиција и не постои никаква не успеа царинската искуство досега. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок.значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и кажете ни што е она што е најдобро.
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
24hours 7 дена онлајн услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се. ви благодариме!
Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде малку discout,ви благодариме!
Листа цена вклучува вредноста на стоката, пакувањето, цената, извоз и даноци, Тоа не ги вклучува меѓународните увозни давачки. се надевам дека ќе може да се разбере.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа.028
Пакет Листа : 1. (Имаме специјален начин за да испратите заедно оние налепници за да се избегне царинската проблеми)
2.Ги поддржува повеќето 1996 година и понови for Toyota, for Lexus, а Scion возила со OBDII/DLC3 дијагностика 4. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност. Ние секогаш ја прогласи подолу УСД$100 за да се спаси данок. Ви благодариме за вашето разбирање.Возачот ЦД : Вклучува прирачник за корисникот, возачи, и др.
Ние нема да сноси одговорност за испорака не успее, бидејќи на примачот не е во адресата, и тогаш може да не го потпише превозот сметка
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Спецификација : 1.018 За Хонда : V2.Функција Целосно компатибилни со Тојота TIS Techstream Поддржува Дијагностика и Активна тестови.Кориснички Прирачник : 2.Работел Автомобил Модел за Хонда, за Toyota, за услугите на Volvo.
За царинската проблеми и Данок :
1.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување .
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно. Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или во описот, ве молиме контактирајте со нас.Футрола : најлонска случај да се складира алатка кога не е во употреба. Ги поддржува повеќето 1996 година и понови for Toyota, for Lexus, а Scion возила со OBDII/DLC3 дијагностика Целосно компатибилни со SAE J2534 во Можност да аплицираат 5 V-24 V да OBD иглички 6,9,11,12,13,14 или ПОМОШЕН 2,5 mm стерео приклучок во Можност да аплицираат GND да OBD иглички 6,9,11,12,13,14,15 или ПОМОШЕН 2,5 mm стерео приклучок за RGB за статус на Led диоди 3.да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.

Кон својствата

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Англиски
Верзија На Софтвер:
најновите
Ажурирање На Софтвер:
No
Бренд Име:
RCOBD
Хардвер Верзија:
најновите
Специјални Функции:
USB
Гаранција:
2 години
боја:
како фото шоу
Софтвер:
V10.00.028

Најдобри предлози во категоријата