.

.

1Pc Висок Квалитет на Пареа Четка Замена Покрие Влошки Четка Микрофибер Крпа за Чистење За H2O Х5 Модел Четка за Обновливи Перат Платно

1Pc Висок Квалитет на Пареа Четка Замена Покрие Влошки Четка Микрофибер Крпа за Чистење За H2O Х5 Модел Четка за Обновливи Перат

DEN 95.52
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците. Ако ви треба tacking број, треба да се избере "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail". Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки. Руската Клиентите САМО може да изберете "Посебни YW", затоа што Русија поштата не ја прифати Кина Пост Воздух Mail без следење. Руската Custmers ќе испрати со Посебни YW, кој е побрз потоа Кина Пост и имаат следење на број. Ви благодариме. За мешан нарачки, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво, и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. Ви благодариме.
Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет.
Замена влошки кои се вклопуваат совршено на вашиот пареа четка.
Лесно да се стави на и да ги отстраните.
Ефикасно апсорбира течности и крева прашина, валкано.
Безбедно да се користи во затворен тврдо дрво, мермер, гранит, ламинатни шкрилец, и др. Спецификации :
Боја : Бела
Материјал : Микрофибер,со криви страна
Димензии : 32 х 38cm(12.6 x 14.96 инчи) Пакет Листата :
1x Матични Поклопец Четка
1133 ТОПЛА ПРОДАЖБА

Кон својствата

Бренд Име:
Mgoodoo
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Микрофибер,со криви страна
Специјални Функции:
Ефикасно апсорбира течности и крева прашина, валкано.
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
боја:
Бела
Големина:
32 x 38cm(12.6 x 14.96 inch)

Најдобри предлози во категоријата