.

.

Универзален Мотор Велосипед Синџир Чиста Четка Опрема Гранџ Четка За Чистење На Отворено Почиста Scrubber Алатка Велосипед Синџири Средства За Чистење

Универзален Мотор Велосипед Синџир Чиста Четка Опрема Гранџ Четка За Чистење На Отворено Почиста Scrubber Алатка Велосипед Синџири

DEN 149.76
DEN 121.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Универзален Мотор Велосипед Синџир Чиста Четка Опрема Гранџ Четка За Чистење На Отворено Почиста Scrubber Алатка Велосипед Синџири Средства За Чистење
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Направени од високо квалитетна ABS.
Соодветна цврстина, не само моќни, но, исто така, издржливи.
Одличен дизајн, чистење на вашиот синџир темелно.
Се користи за чистење на синџир на велосипед, мотоцикл, итн.
Синџир и опрема за чистење никогаш не е побрзо или полесно
Чистење на синџир со компактни влакната на Четката за чистење на сите четири страни на еден синџир
Спецификации :
Материјал : ABS
Боја : Сина,Црвена
Производ големина : прибл. 25 * 6 * 3.2 cm / 9.8 * 2.4 * 1.3 инч
Производ тежина : 80g
Пакетот вклучува :
1 x Мотоцикл Синџир Четка

Кон својствата

Бренд Име:
Urbanroad
Објектот Должина:
25.5cm
Објектот Ширина:
4.7cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
80g
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Материјал Тип:
ABS+Најлон
Специјални Функции:
мотоцикл четка алатка
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
мотоцикл синџир почиста:
мотоцикл синџир четка за чистење
мотоцикл чистење синџир:
мотоцикл cleaning tool
велосипед четка за чистење:
Мото Велосипед Синџир Одржување Четка За Чистење

Најдобри предлози во категоријата