.

.

Микрофибер Мотоцикл Автомобил Измијте Перење Чистење Ракавици Перач На Автомобили Автомобил Стил Автомобил Грижа Duster Четки

Микрофибер Мотоцикл Автомобил Измијте Перење Чистење Ракавици Перач На Автомобили Автомобил Стил Автомобил Грижа Duster Четки

DEN 78.72
DEN 75.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Сосема Нов и Висок Квалитет. Автомобил перење ракавица е направен од микрофибер жанила материјал. Лесно да се мијат и се суши. Меки, удобни и добро се справи, силната апсорпција. Ракавици четкање не може да ја напушти која и да нула деликатна површини во вашиот автомобил. Ракавици се користи помалку вода и сапун. Тоа е многу економичен и прекрасен подарок за вашиот автомобил. Боја : сина, портокалова, зелена, кафеава, црвена Големина : 23*18cm(Aapprox)
Пакет Се Вклучени :
1pcsx Автомобил Чистење Ракавица

Кон својствата

Бренд Име:
Urbanroad
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
67g
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Материјал Тип:
Микрофибер
Специјални Функции:
Миење на возилото
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки

Најдобри предлози во категоријата