.

.

21Pc Универзална Диск Кочница Caliper Клипот Подлога Автомобил Назад Правец на Резервни Авто Поправка Алатка за Полнење

21Pc Универзална Диск Кочница Caliper Клипот Подлога Автомобил Назад Правец на Резервни Авто Поправка Алатка за Полнење

DEN 1003.20
DEN 953.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис на производот : алатката за полнење ќе одговараат на повеќето модерни автомобили, вклучувајќи : Алфа Ромео, Ауди, Остин, BMW, Citroen, Форд, Хонда, Jaguar, Land Rover, Mazda, Мерцедес, Мини, Мицубиши, Нисан, Опел, "Опел", "Рено", Rover, Saab, Субару, Тојота, "Фолксваген" за името, туку неколку. Оваа алатка комплет се користи за да ги ротира и притиснете на клипот да се врати во кочница caliper во исто време, спречување на оштетување на дихтунзи. Откако клипот е повече тогаш може да се вклопи во новиот накладките и/или кочница dics. Погоден за премотување назад сопирачки пистонс, кои мора да се ротира и го прегрна истовремено. На вретена се направени од 14 парчиња кои се целосно составени во лево и десно раце вретена. На вретена се јасно означени со РС за Лево и RT за Десната рака. На вретена се магнетни да се одржи на adaptors во место. 2 реакција плочи. 2 Вретена 17 адаптери за широк спектар на возила апликации 1 за носење
Исто така, имаме и оваа алатки за 12pc/18pc/21pc/40pc итн. Ако сте заинтересирани за нив, ве молиме контактирајте ме.
Добредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдобра услуга за вас.И ако се купат повеќе,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме
проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако мора да го плати царинските давачки,
тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме
за да го решите вашиот проблем.
Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Вие коментар е многу важно во нашите бизнис
успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек
со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5.
Ние се обидуваме да бидат фер и точни со сите мои аукции и описи. Ве молиме прочитајте секоја аукција внимателно.Ако оваа информација
не е точно, ве молиме да ни ме.Ние не нудиме наплата на било кој објект, освен ако е грубо погрешно. Ако наплата е дадена
тоа ќе биде само за трошоците на објектот. Превозот и Ракувањето е не се враќа.
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси
freightage на враќање и замена. Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот.
Ако постои проблем, ние ќе можеме да работиме заедно за да го решат проблемот. Јас отсекогаш биле крајно фер и секогаш се трудам да
се работи со мојот разумен клиенти. Јас се стремат за позитивни повратни информации, на хармонични односи, и дури и некои пријателства.

Кон својствата

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Ширина:
20cm
Име На Модел:
UT
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
2.5kg
Бренд Име:
YOTOBE
Објектот Волумен:
1
Специјални Функции:
Кочница Алатки
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Објектот Должина:
28cm

Најдобри предлози во категоријата