.

.

Адаптер за Пена Млазницата/ Пена Генератор/ Пена Пиштол - Lavor Hammerflex Sterwins Шампион Висок Притисок за Миење

Адаптер за Пена Млазницата/ Пена Генератор/ Пена Пиштол - Lavor Hammerflex Sterwins Шампион Висок Притисок за Миење

DEN 282.24
DEN 282.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Со Водоводните Цевки:
No
Интерфејс Материјал:
Бакар
Бренд Име:
авто нега
Млазницата Материјал:
Инженеринг Пластика
Се Справи Со Тип:
Прстот
Тело Материјал:
Легура
Вода Спреј Тип:
Фан

Најдобри предлози во категоријата