.

.

Диск Кочница Подлога Засилувач Алатка за Отстранување и Инсталација Авто Презентација

Диск Кочница Подлога Засилувач Алатка за Отстранување и Инсталација Авто Презентација

DEN 864.00
DEN 812.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Диск Кочница Подлога Засилувач Алатка за Отстранување и Инсталација Авто Презентација
-Оваа алатка ги одделува пистонс во дебеломер брзо и едноставно.
-Им помага да им помогнам на сопирачката caliper клипот назад точно без оштетување на клипот лице.
-Основна алатка за retracting на сопирачката клипот за да се овозможи внесување на нови накладките.
-Тешко носи прилагодливи темно челик засилувач плочи и хром завртка со поврзување бар.
-Може да се користи со 1/2" чашката се вози на пр. на 1/2" ratchet или моќ бар итн..
-Капацитет од 0 - 2 1/2" (0 - 65mm)
-Може да се користи на сите возило видови и модели.
-Погоден за повеќето ЈАДЕЛЕ / Bendix / Delco / Brembe и Girling дебеломер.
-Професионална алатка за комерцијални или за секојдневна употреба.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 10-15 15-25 26-35 35-55 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%
1) Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.
2) Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 48 часа
нормално.
3) понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте да
ни со други e-mail адреса.
Нашата цел е да ги задоволи потребите на секој клиент. Ако не сте задоволни со објектот, вие сте добредојдени да се врати за целосна наплата на
објектот цена ,ве молиме имајте на превозот обвиненија се неповратни. Ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши
тоа ПОБРЗО. Не постои причина да го напушти штетни повратни информации ако не не контактирате прво. Ви благодариме за однапред.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција, ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи
превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец, Купувачи уште можете да ги испратите назад, Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Купувачи Можеби ќе Треба да се плати
на Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се
контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е
невозможно за решавање на прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Тип На Објект:
Моторот Нега
Бренд Име:
SINKEE
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
Челик
Име На Модел:
SK1011
Објектот Висина:
7cm
Објектот Должина:
11cm
Специјални Функции:
Никој
Објектот Тежина:
1.1kg
Место на Потекло:
Кина

Најдобри предлози во категоријата