.

.

14mm Автомобилската Искра Plug Цилиндар на Главата Ре-тема Rethread Поправка Допрете Алатка Reamer Внесува Комплет AT2239

14mm Автомобилската Искра Plug Цилиндар на Главата Ре-тема Rethread Поправка Допрете Алатка Reamer Внесува Комплет AT2239

DEN 633.12
DEN 449.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


14mm Автомобилската Искра Plug Цилиндар на Главата Ре-тема Rethread Поправка Допрете Алатка Reamer Внесува Комплет AT2239 Погоден за оштетените искра plug теми,чисти и rethreads искра plug пристаништа. Сите за 14mm тема големина приклучоци. 4 Нишка инсерти се вклучени :
3/8 за дело(9,5 mm)
7/16(11.00 mm)
1/2(12.6 mm)
3/4(19.00 mm) 1 x Rethreader допрете која парчиња и rethreads за да вметнете големина.
Превозот Услови PO Кутии - ве Молиме вклучуваат физичка адреса. Ве молиме овозможи 7-10 работни дена за испорака. Препорачана Превозот е достапен. Повратни информации & сервисот за Наш врвен приоритет е како се задоволни корисниците. Ако не се чувствуваат сте го добиле позитивен/5 ѕвезди на услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, па ние може да го реши ова прашање веднаш. Ние ќе бидеме сигурни дека за да се направи тоа право. Ние ќе ја објавите Позитивни Повратни информации веднаш по предмети брод. Љубезно ве молиме да се врати на корист и пост позитивни/5 Ѕвезда повратни информации за нас откако ќе го добиете објект и се задоволни со вашето купување. Се враќа & Размена на Сите производи се нови во кутија и ние нудиме 14 ден политика на враќање. Ве молиме контактирајте со нас прво за сите враќа или размена како соодветна етикети се потребни. Backordered или Надвор од Акциите, Ние сме клириншката куќа на главните трговците и сите предмети се во акции по пат на оглас. По повод објект може да стане привремено недостапен или назад нареди. Ќе бидете известени ако таков е случајот и ќе добие целосна наплата во рок од 48 часа од купување, освен ако не изберете да се чека за објектот да се врати во парк. Ве молиме не го казнат нас ако ние мора да ви вратат како што е скоро невозможно да се задржи совршено точни смета за царинење на предмети. Се чувствуваат слободни да порака на нас, ние ќе ви одговориме во рок минути.

Кон својствата

Име На Модел:
AT2239
Објектот Должина:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Тип На Објект:
Моторот Нега
Бренд Име:
Octcaelum
Објектот Дијаметар:
1cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Волумен:
1
Специјални Функции:
1
боја:
Црна
Материјал:
Челик
Пакување:
Слајд Картичка
Место на Потекло:
Кина

Најдобри предлози во категоријата