.

.

2 DIN Quad Core Андроид 7.1 Автомобил DVD GPS, WIFI USB, SD За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 5 6 ПОЛО JETTA TOURAN EOS PASSAT CC TIGUAN SHARAN SCIROCCO Caddy

2 DIN Quad Core Андроид 7.1 Автомобил DVD GPS, WIFI USB, SD За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 5 6 ПОЛО JETTA TOURAN EOS PASSAT CC TIGUAN SHARAN

DEN 13079.52
DEN 10464.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако клиенти имаат посебни барања, ве молиме оставете порака во цел ќе треба да одберете конкретна компанија.7 бои на копчето,слободно да се промени една до друга
11. Подигање на Логото : Одберете Вграден во 50 Видови На Авто ЛОГОТО
13. Ние автоматски ќе го избере ова DHL, FEDEX, ТНТ три изразат компанија. царинските давачки
Answer : ___________________________ Note : купувачот исплата за цена,само се вклучуваат цена на производот и трошоците за превозот. на данокот треба да се плати од страна на купувачот. Огледало линк функција . автомобил dvd за ПРОЦЕСОР : Quad Core,2 GB DDR3
3. Поддршка 3 G/4 G (изборен) 2 din 100% Нов универзален Автомобил Радио Двојно 2 din Автомобил DVD Плеер GPS Навигација Во цртичка Автомобил PC Стерео видео usb+Бесплатна Карта+Бесплатно Камера 2 din ar dvdgps навигација воланот Fo e46 "опел" astra h passat b6 "фолксваген" тојота "фолксваген" ceed e39 "опел" голф 5 ord c4 "фолксваген" passat b6 issan ubaru grand vitara ри
за овој автомобил dvd, можете да мерите вашиот автомобил табла големина, ако вашиот автомобил табла големина е 220*210*130mm, овој автомобил dvd ќе prefect да одговара на вашиот автомобил
Параметар Параметар GPS ПРОЦЕСОРОТ T3 Quad Core МАПАТА Изградена-во Главата Единица или на Мемориската Картичка RAM Меморија DDR3 2 GB Програма Поддржана од GOOGLE,SYGIC,IGO NAND ФЛЕШ 16 GB GPS Navl Складирање Поддршка SD/SDHC(1 G-32 G) DVD ДА Функционира Музика /Радио/Blueeoth/DVD/IPHONE
Може/да Работи Исто Време Додека GPS Работи DVD Оптоварување Моторот Sanhuan Чип T3 DVD Blad 12 XH се Прикаже Моќта AMP IC TDA7388 Екран на Допир со Висока Цврстина,Scrape се Спречи,5 Точка на Допир е Bluetooth Да Резолуција 1024*600 Радио Чип TDA7786 Позадина Живеел Wallpater (Suppotr Клиент) Декодирање на IC SPHE8202 VGQ Икона Влечете Поддржан Систем Параметар Софтверски апликации Видео Dedoding Сите Формат на Датотека се Движат Поддршка Различни Датотека за Складирање Копија Работат Систем Андроид 7.

Кон својствата

Јадра:
Quad Core
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
Бренд Име:
bosion
OSD Language:
Шпански,Португалски,Арапски,Чешка,Франција,Тајландски,Германски,Еврејски,Италијански,Руски,Англиски
Din:
Двојно Din
Интерфејс:
USB
ROM:
16g
Големина На Дисплеј:
7,8
Резолуција:
1024*600
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Објектот Големина:
8 инчен 220*210*130mm
Макс Надворешна Меморија:
32g
Име На Модел:
2 din андроид За автомобил фолксваген dvd плеер
Објектот Тежина:
2.65kg
Материјал Тип:
Метал
Од Моќ:
4*45W
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Оперативен Систем:
Андроид
RAM меморија:
2G
Напон:
12V
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Кинески (Традиционалните)
Оперативен Систем:
Капацитивни Екран На Допир За Чист Андроид 6.0
ПРОЦЕСОРОТ:
Quad 4 Основни DDR3 2GB
Големина На Единица:
двојно 2 din (220mm(Врвот ширина)*130mm(Висок)*210mm(ширината на Дното) )
Карактеристики:
Осетлив на допир scren,Воланот Контрола, Микрофон, Звучници
Специјални Функции:
WIFI,USB,SD,Радио,Огледало-Линк
бесплатен подарок:
Бесплатни Canbus
факултативна:
3G Dongle,Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА,Analog TV,OBD,TMPS,DVR,canbus
Автомобил Производител:
Фолксваген, Заменлив
Сместување:
Во Цртичка

Најдобри предлози во категоријата