.

.

Бренд Нови SANYO SF-HD80 SFHD80 HD80 DVD еден лемење точка Радио DVD Плеер Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Бренд Нови SANYO SF-HD80 SFHD80 HD80 DVD еден лемење точка Радио DVD Плеер Ласерски Леќи Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

DEN 475.68
DEN 423.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Внимание : SF-HD80 има два вида, еден лемење точка и две лемење поени.

Кон својствата

Специјални Функции:
Радио Тјунер
OSD Language:
Англиски
Бренд Име:
Hekaseya
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Големина:
5*8
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
SF-HD80
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобри предлози во категоријата