.

.

Мини преносни автомобил скок стартер мулти функција моќ банка bateria батеријата 12V врв автомобил полнач auto start бустер

Мини преносни автомобил скок стартер мулти функција моќ банка bateria батеријата 12V врв автомобил полнач auto start бустер

DEN 1343.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Објектот Тежина : 0.55 kg
боја : црна, бела жолта сина црвена
започнете струја : 180 A
врв на струјата : 300 A
целосно наполнета време : 2-3 часа
гаранција : 1 година
текст : 15 V/1 A
излез : 12 V/2 A, 5 V/2 A
Топло Совети :
Овој модел не содржат plug содржи само полнење преку USB кабел.
Можете да ја користите вашата сопствена приклучокот за полнење.
Ви благодарам и почит!

Кон својствата

боја:
Сина
Бренд Име:
VIGORTHRIVE
Број На Вградени Батерии:
2
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Капацитетот на батеријата(mAh):
5000-8000
Стапка На Конверзија:
>90%
Напон:
12V
Објектот Тежина:
1000

Најдобри предлози во категоријата