.

.

Бренд Нови WTP-AD01 WTPAD01 AD01 DVD Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

Бренд Нови WTP-AD01 WTPAD01 AD01 DVD Ласерски Леќи Lasereinheit Оптички Pick-up прозорци Блок Optique

DEN 422.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Специјални Функции:
Радио Тјунер,DVD Плеер
Бренд Име:
Hekaseya
OSD Language:
Англиски
Материјал Тип:
Пластични
Резолуција:
800*480
Објектот Големина:
5*5
Од Моќ:
24W
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Големина На Дисплеј:
2.5
Објектот Тежина:
0.05kg
Име На Модел:
WTP-AD01

Најдобри предлози во категоријата