.

.

LEEWA Автомобил Стерео Аудио Главата Единица Подигнат Со Радио Антена Адаптер Кабел За Хонда/Акура/Mazda/Suzuki #CA1577

LEEWA Автомобил Стерео Аудио Главата Единица Подигнат Со Радио Антена Адаптер Кабел За Хонда/Акура/Mazda/Suzuki CA1577

DEN 345.60
DEN 297.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Карактеристики : (1)Темперамент се користи кога инсталирање на резервни стерео (2)се Поврзува на резервни стерео се подигнат на возила фабрика подигнат (3)специјално Дизајниран да се вклопуваат во компатибилен возила погоре (4)Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици (5)Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен за инсталација *ИЗВЕСТУВАЊЕ* (1)ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ со ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА ИНТЕРФЕЈС ПРЕД КУПУВАЊЕТО! (2)АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОВЕРИТЕ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА,ВЕ МОЛИМЕ ПОБАРАЈТЕ ПОМОШ ОД НАС. (3)на Овој жици се подигнат вообичаените за автомобил стандардниот стерео,ова жици се подигнат може да не работи со возила со една фабрика премиум аудио системи или пак оние со EQ или Задното тјунер. Компатибилна со следниве возила : За Акура MDX 2005-2010 За Хонда Спогодба 2008-2012 За Хонда Спогодба Crosstour 2010-2012 Година За Хонда Граѓански 2006-2011 За Хонда CRV 2007-2011 година За Хонда Елемент на ЕКС /LX / SE 2007-2011 година За Хонда Фит 2007-2013 Година За Хонда Одисеја 2005-2010 За Хонда Пилот EX/LX 2006-2008 За Хонда Ridgeline 2006-2013 За Хонда : За Договор 1998-2002 За Граѓанско(Хибрид/SI) 1999-2005 За CRV 1999-2006 За Елемент 2003-2011 За Увид 2001-2005 За Одисеја 1999-2007 За Пилот 2003-2008 За Најава 1999-2001 За Ridgeline 2006-2008 За S2000 2000-2007 За Mazda 2 2011-2013 За Mazda 3 2010-2013 За Mazda 6 2009-2013 За Mazda CX-5 2013 За Mazda CX-7 2010-2012 година За Mazda CX-9 2010-2013 За Suzuki Kizashi 2010-2012 година

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
LEEWA
Од Моќ:
-
Објектот Големина:
-
Објектот Тежина:
0.08kg
Име На Модел:
CA1577
Напон:
12V
Специјални Функции:
Автомобил Аудио Жица Темперамент
Материјал Тип:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата