.

.

LEEWA Автомобил Стерео Главата Единица Жици се Подигнат Со FRAKA Радио Anatenn Џек USB/ПОМОШЕН Кабел За Фолксваген Фабриката ОЕМ Радио CD

LEEWA Автомобил Стерео Главата Единица Жици се Подигнат Со FRAKA Радио Anatenn Џек USB/ПОМОШЕН Кабел За Фолксваген Фабриката

DEN 662.40
DEN 570.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

(1)Стерео во Автомобил Главата Единица Жици Темперамент За Фолксваген Поло/Голф/Seat Ibiza ОЕМ Радио RCD210/310 (2) FRAKA Радио Anatenn Џек За "Фолксваген" или други Европа автомобил (3)Автомобил Стерео Аудио 3,5 мм Машки ПОМОШЕН Адаптер Кабел За Фолксваген Поло/Голф/Седиште ОЕМ Радио RCD210/310 (4)Автомобил Аудио Wire Кабел Темперамент За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Golf5/6 Jetta/CC/Tiguan/Passat RCD510 ОЕМ Стерео *ИЗВЕСТУВАЊЕ* (1)ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА ИНТЕРФЕЈС ПРЕД КУПУВАЊЕТО! (2)АКО НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ПРОВЕРИТЕ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ГЛАВАТА ЕДИНИЦА,ВЕ МОЛИМЕ ПОБАРАЈТЕ ПОМОШ ОД НАС.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Име На Модел:
CA3112
Бренд Име:
LEEWA
Од Моќ:
-
Материјал Тип:
Пластични
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.12kg
Објектот Големина:
-
Специјални Функции:
Автомобил Аудио Жица Темперамент

Најдобри предлози во категоријата