.

.

shhworldsea 10 Комплет Колата Серпентина Конектор Приклучок случај за 4.6 5.4 6.8 Палење модуларен ПОЛИЦАЕЦ Mustang Кобра случај на ford

shhworldsea 10 Комплет Колата Серпентина Конектор Приклучок случај за 4.6 5.4 6.8 Палење модуларен ПОЛИЦАЕЦ Mustang Кобра случај

DEN 603.84
DEN 441.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10 Полнење Колата Серпентина Конектор Приклучок случај за 4.6 5.4 6.8 Палење модуларен ПОЛИЦАЕЦ Mustang Кобра случај на ford Модуларен 4.6 L 5.4 L Бесплатен Превозот Пакетот вклучува : 10 X 2 начин женски конектор за домување и вметнете 20 X Силиконската гума кабел печати 20 X Женски терминали
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Од Моќ:
2 pin авто waterpoof Палење Серпентина Конектор
Име На Модел:
2 pin авто waterpoof Палење Серпентина Конектор
Објектот Големина:
2 pin авто waterpoof Палење Серпентина Конектор
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Специјални Функции:
2 pin авто waterpoof Палење Серпентина Конектор
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Интерфејс:
wire конектор
Пол:
Женски
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
за ford Модуларен 4.6 L 5.4 L

Најдобри предлози во категоријата