.

.

Контрола на крстарење Систем GRA Кабел/Подигнат/Жица За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 4 Jetta MK4 БОРА 1J1 970 011 F

Контрола на крстарење Систем GRA Кабел/Подигнат/Жица За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 4 Jetta MK4 БОРА 1J1 970 011 F

DEN 295.20
DEN 280.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Контрола на крстарење Систем GRA Кабел/Подигнат/Жица
За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 4 Jetta MK4
Дел Број 1 J1 970 011 F

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Ansecure
Име На Модел:
1J1 970 011 F
Објектот Тежина:
0.05kg
Од Моќ:
5

Најдобри предлози во категоријата