.

.

12V Автомобил Греење на Чаша од Нерѓосувачки Челик Патување Електричен Котел Изолирани Загрева Термос Кригла Автомобил-Стил-Y11

12V Автомобил Греење на Чаша од Нерѓосувачки Челик Патување Електричен Котел Изолирани Загрева Термос Кригла Автомобил-Стил-Y11

DEN 429.60
DEN 361.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

12 V Автомобил Греење на Чаша од Нерѓосувачки Челик Патување Електричен Котел Изолирани Загрева Термос Кригла Автомобил-Стил, 2017
Опис : Оваа не ' рѓосувачки челик купот на приклучоци во вашиот автомобил е запалка приклучок и да се одржува температура од 65°C, одржување на вашиот чај или кафе топло и пиење, додека сте на патување. Избегнувајте директен контакт со течност на приклучок адаптер. 12 V автомобил кригла не ре-топлина ладни пијалоци. Не се погодни за машина за миење садови ги користите, ги чистат со влажна крпа. ЗАБЕЛЕШКА : се Чува на температура (околу 65°C) само, не може да се вари со вода. Карактеристики : Топлинска функција и практична, одржува температура од 65°C. Не се потребни батерии, само приклучоци се во вашата табла полесни. 12 V нерѓосувачки челик автомобил греење капа седи удобно во вашиот автомобил чаша носителот и приклучоци во запалка приклучок за да се задржи вашата пијат топло. Ергономски дизајниран, одговара најмногу возило купот на сопствениците. Карактеристики : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик (пластични вметнете) Боја : Сребро+Црна Висина : 16cm/6.3" Топ Дијаметар : 8.8 cm/3.46" Дното Дијаметар : 6.8 cm/2.68" Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот Вклучува : 1 x 12 V Автомобил Греење Првенство 1 x Моќ Кабел

Кон својствата

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Објектот Дијаметар:
8.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
12V Автомобил Греење Првенство
Објектот Ширина:
8.8cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Сува и влажна апликација, комбинација на двете функции
Објектот Должина:
8.8cm
Објектот Висина:
16cm
Напон:
12V
Бренд Име:
OOTDTY
Објектот Тежина:
330g
Боја Име:
Црна
боја:
Сребро+црна
Висина:
16cm/6.3
Топ Дијаметар:
8.8 cm/3.46
Дното дијаметар:
6.8 cm/2.68

Најдобри предлози во категоријата