.

.

Општи Фендер Одредување Завртки Само Прислушување Завртки За Peugeot Citroen М3.5 20 ПАРЧИЊА/SET

Општи Фендер Одредување Завртки Само Прислушување Завртки За Peugeot Citroen М3.5 20 ПАРЧИЊА/SET

DEN 95.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Општи Фендер Одредување Завртки Само Прислушување Завртки За Peugeot Citroen М3.5 20 ПАРЧИЊА/SET

Кон својствата

Спецификации:
Должина 16mm
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Бренд Име:
HARBLL
Објектот Тежина:
2g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
1.6cm
Специјални Функции:
Фендер Завртка
Име На Модел:
Само прислушување завртки
Материјал Тип:
Метал
Објектот Висина:
0.4cm
Објектот Ширина:
0.4cm
Година:
Универзал ЗА PEUGEOT CITROEN

Најдобри предлози во категоријата