.

.

делови за автомобили Право на инструмент-таблата Климатизација Штекер табла се пропустливи воздух млазницата ЗА ШКОДА OCTAVIA 1ZD 819 702

делови за автомобили Право на инструмент-таблата Климатизација Штекер табла се пропустливи воздух млазницата ЗА ШКОДА OCTAVIA

DEN 1199.52
DEN 1140.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


делови за автомобили Право на инструмент-таблата Климатизација Штекер табла се пропустливи воздух млазницата ЗА "ШКОДА" OCTAVIA 1 ZD 819 702

Кон својствата

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Објектот Должина:
12cm
Материјал Тип:
Пластични
Име На Модел:
1ZD 819 702
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
8cm
Специјални Функции:
NO
Бренд Име:
Ansecure
Година:
2007-2013
Објектот Тежина:
0.15kg
Тип На Објект:
ОТВОРИ

Најдобри предлози во категоријата