.

.

1pc мини АТВ стартер Одговара За 47cc 49cc Мини Деца да ATV Quad Велосипеди Делови добар квалитет на Алуминиум

1pc мини АТВ стартер Одговара За 47cc 49cc Мини Деца да ATV Quad Велосипеди Делови добар квалитет на Алуминиум

DEN 191.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Фабрика : КИНА
Rrecoil се Повлече започнете стартер Супер квалитет на фабриката за директна продажба, Одговара За 47cc 49cc Мини Деца да ATV Quad Велосипеди Делови
Важно :
Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 3-9 работни дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. На shippig цена направите ова е да не се вклучат сите увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Испорака :
Ние ќе испраќате објекти од експрес,и општо ќе трае околу 3 - 9 работни дена
Испорака период треба да почне од денот кога пратката за статус може да се следи во couriers веб-сајт соодветно, но НЕ вклучувајќи го времето за парцела се подига на курир и обработка на време, ниту, пак, вклучувајќи го и царинење време.
давачки. За нас :
Нашата компанија главно се продаваат различни видови на АТВ резервни делови за 50/110/125/150/200/250/500cc атв и quad велосипед, ние имаме АТВ фабрика Jinling, снабдување Jinling АТВ JLA-21 B, JLA-931 E, JLA-923 E JLA-925 E итн Сите модели на ОЕМ делови.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања,Добредојдовте на e-mail/разговор со нас. Ние ќе одговориме на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас. Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Објектот Ширина:
11cm
Бренд Име:
JLMOTO
Објектот Дијаметар:
10cm
Специјални Функции:
Стартер
Име На Модел:
JLMA-003
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
алуминиум легура
Мини АТВ делови:
Стартер
Материјал:
Алуминиум

Најдобри предлози во категоријата