.

.

1pcs Помине Стои Датотеки Бафер Блок Нокти Педикир Двојно Двострано Дебели Стап Уметност Нокти Педикир Помине Уметност Алатки

1pcs Помине Стои Датотеки Бафер Блок Нокти Педикир Двојно Двострано Дебели Стап Уметност Нокти Педикир Помине Уметност Алатки

DEN 95.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1pcs Помине Стои Датотеки Бафер Блок Нокти Педикир Двојно Двострано Дебели Стап Уметност Нокти Педикир Помине Уметност Алатки

Кон својствата

боја:
Светло Сива, Бела
Тип На Објект:
нокти датотека
Големина:
1 pcs
Количина:
1
Напон:
None
Бренд Име:
fengshangmei
Број На Модел На:
CU-11
Материјал:
Пластични
боја:
Бела/Сива
Обликот:
Semicircle

Најдобри предлози во категоријата