.

.

Пролет Дизајн Пети Прст Cuticle Nipper Помине Clipper Машина Plier Чешлање Мртвите Кожата Cuticle Смена Помине Режа Нокти Алатка

Пролет Дизајн Пети Прст Cuticle Nipper Помине Clipper Машина Plier Чешлање Мртвите Кожата Cuticle Смена Помине Режа Нокти Алатка

DEN 120.00
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пролет Дизајн Пети Прст Cuticle Nipper Помине Clipper Машина Plier Чешлање Мртвите Кожата Cuticle Смена Помине Режа Нокти Алатка

Кон својствата

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Големина:
1pcs
Број На Модел На:
AAW6084
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри предлози во категоријата