.

.

10X100pcs Шминка Брисеви Двојна Глава Дрво Памук Брисеви се Држиме Пупки Совет За Медицински Лек Здравје Убавина за Еднократна употреба Bud Поправка Алатки

10X100pcs Шминка Брисеви Двојна Глава Дрво Памук Брисеви се Држиме Пупки Совет За Медицински Лек Здравје Убавина за Еднократна

DEN 393.12
DEN 354.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1000pcs Шминка Брисеви Двојна Глава Дрво Памук Брисеви се Држиме Пупки Совет За Медицински Лек Здравје Убавина за Еднократна употреба Bud Поправка Алатки
Повеќето мека памучна во совет од било која друга брис
Совршен за уметности & занаети, маникир, шминка апликација, чистење и повеќе!

Кон својствата

Тип На Објект:
Памук Брис
Материјал:
Памук
Големина:
100pc/pack
Број На Модел На:
M
Количина:
1pack
Големина:
7.2cm
Тип:
Make-up Добар Помошник Здравје Паста Дрво Памук Брис
Функција:
Здравје Шминка Козметика Уво Чисти Накит Чист Памук Брис Стап

Најдобри предлози во категоријата