.

.

Нокти датотека од не ' Рѓосувачки Челик Бафер Професионални PC СЕТ Двојно Двострано Мелење Род Нокти Педикир Чистење Помине Уметност Алатки Метал Жена

Нокти датотека од не ' Рѓосувачки Челик Бафер Професионални PC СЕТ Двојно Двострано Мелење Род Нокти Педикир Чистење Помине

DEN 59.04
DEN 59.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

-178.00 -4.12 -4.76
Бренд:Acare
Опции опис :
БОЈА Црвена , значи 9cm Датотека.
Сина БОЈА , значи 11cm Датотека.
БОЈА Зелена , значи 13cm Датотека.
БОЈА Црна , значи 15cm Датотека.
БОЈА Сива , значи 4 големини целиот сет со кутија .

Кон својствата

боја:
Црвена, Сина, Зелена, Црна, Сива
Тип На Објект:
нокти датотека
Бренд Име:
acare
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
9cm, 11cm, 13cm, 15cm. 9cm+11cm+13cm+15cm
Напон:
None
Број На Модел На:
Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека Баферот
Количина:
1pc/Set или 4pcs/Set

Најдобри предлози во категоријата