.

.

2018 Нови Пластични Силикони Помине Уметност Перница Пластични Перница Рака Остатокот Носителот Помине Рака Остатокот Нокти Алатка Помине Уметност Опрема

2018 Нови Пластични Силикони Помине Уметност Перница Пластични Перница Рака Остатокот Носителот Помине Рака Остатокот Нокти

DEN 151.68
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2018 Нови Пластични Силикони Помине Уметност Перница Перница Страна На Носителот На Ноктите Рака Остатокот Нокти Алатка Рака Остатокот Нокти Алатка Опрема
100% нови
Материјал : Акрил + Гума
Пакување вклучува : 1 x Нокти рака подлога
Функција :
Оваа страна перница помине алатки за гумена подлога,
Тоа може да се намали времето за да го направите маникир рака притисок,
Ублажување на арм замор Оваа страна перница,
Со криви заградата во облик на дизајн,
Лето нема да се чувствувате топло.
Погоден за давање на подарок наврати :
Рекламирање, промоција, деловни подароци, планирање на односите со јавноста, изложба.
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на
објектот.
2.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради рака мерење.
Тоа ќе работат и со чипка автора продолжува да работи маса мат подлога.

Кон својствата

Број На Модел На:
a101
Материјал:
ABS
Големина:
as picture show
Тип На Објект:
Рака Почива
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
a101
Материјал:
Пластични
Големина:
Nail hand pad
Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема

Најдобри предлози во категоријата