.

.

Помине Уметност Четки Поставите Украси Гел Слика Пенкало Алатка за Цртање Уметност полски Четка Поставени Комплет Професионални Помине Стил Помине Уметност алат?

Помине Уметност Четки Поставите Украси Гел Слика Пенкало Алатка за Цртање Уметност полски Четка Поставени Комплет Професионални

DEN 142.08
DEN 132.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1. Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина. 2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири Испорака Датум за вас. 3. Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ние и ветуваме дека ние ќе ви ги даде целосна наплата.
Помине Уметност Четки Поставите Украси Гел Слика Пенкало Алатка за Цртање Уметност полски Четка Поставени Комплет Професионални Помине Стил Помине Уметност алатки Спецификации : Рачка материјал : Дрво Количина : 1 Set на 15pcs Помине Уметност Четка за Полнење Вкупната тежина : 50 G Пакет Листата : 15 * Помине Уметност Дизајн Пенкало Карактеристики : Идеален за фино помине уметност работа. Пенкало точка не се отвори, се деформира и ги кородираат, многу издржливи. На бои на penholder преку професионална обработка не падне и да исчезнат кога се впива во вода. Погоден за професионални или домашна употреба. Лесно да се справи и да работат. Погоден за секоја дама. Различни четки за различни функции, некои за dotting цвеќиња, други за цртање линии или слика.
За Условите : 1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. 3. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 4. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума ., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Големина:
Professional Nail Brushes
Број На Модел На:
Ноктите Четка
Материјал:
најлон коса
Трговија на големо:
Yes
Тип На Објект:
лак четка
Состојка:
15pcs сет
Нето тежина:
50g
Количина:
1pcs
Is_customized:
Yes
боја:
Пинк
Функција:
гел слика
Нокти Алатки:
Алатка Уметност Полски
Ноктите Алатки:
Уметноста Четки Сет

Најдобри предлози во категоријата