.

.

Нови 5pcs/set Помине Уметност Ембос Печатење Резба полски Четка Пенкало Скулптура Меки Силиконски DIY Убавина Ноктите Алатки

Нови 5pcs/set Помине Уметност Ембос Печатење Резба полски Четка Пенкало Скулптура Меки Силиконски DIY Убавина Ноктите Алатки

DEN 158.40
DEN 135.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нови 5pcs/set Помине Уметност Ембос Печатење Резба полски Четка Пенкало Скулптура Меки Силиконски DIY Убавина Ноктите Алатки
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Предмет : Помине Уметност Четка
Функција : За нокти сликарство, цртање дизајн алатки
Пакување Содржина : 1set (5pcs)

Кон својствата

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Бренд Име:
naildazzling
Материјал:
Акрилик
Големина:
12cm for the length
Број На Модел На:
помине уметност четка
Тип:
професионална четка за нокти сет
Функција:
за цртање на ноктите дизајн алатки

Најдобри предлози во категоријата