.

.

Италијански Keratin Лепак 1000G Keratin Лепак Пелети Коса Фузија Лепак Keratin За Екстензии на Косата

Италијански Keratin Лепак 1000G Keratin Лепак Пелети Коса Фузија Лепак Keratin За Екстензии на Косата

DEN 3576.48
DEN 3326.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Италијански Keratin Лепак 1000 G Keratin Лепак Пелети Коса Фузија Лепак Keratin За Екстензии на Косата

Кон својствата

Тип На Објект:
Лепак Стапови
Количина:
1kg/многу
Големина:
1000gram
Материјал:
лепак
Број На Модел На:
Keratin Лепак Монистра
Тип На Објект:
Топење Монистра
Топење Темперамент:
130℃- 200℃
боја:
#49,Јасно Бела
Предност:
Лесен за Заштеда
Поврзан Уред:
лепак тенџере
Употреба:
лепак екстензии за коса
Место на Потекло:
CN;КОГА
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
3 Месеци Со Соодветна Грижа

Најдобри предлози во категоријата