.

.

50 ПАРЧИЊА Изработени во Тајван Пластичен Сад Мувла пополнување Усна Пакување Првенство Големина 12.1 mm Lip Balm Кармин Празна Цевка(L064-C=50pcs)

50 ПАРЧИЊА Изработени во Тајван Пластичен Сад Мувла пополнување Усна Пакување Првенство Големина 12.1 mm Lip Balm Кармин Празна

DEN 2121.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди
она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Изработени во Тајван Lip Balm/Кармин Цевка, Чаша Големина : 12.1 mm
Оваа lip Balm Цевка треба ПОПОЛНУВАЊЕ МУВЛА да се пополни кармин/lip balm материјал
Пополнување чекори како прилог слики
*** Ве молиме Имајте предвид, за оваа Lip Balm цевки продажба не вклучуваат ПОПОЛНУВАЊЕ МУВЛА ***
Капацитет : 4 Грам
Боја : Капак : Проѕирни / База : Мраз Бела / Куп : Јасно
Материјал : Полистирен (PS) Пластика
Големина : околу 2 3/4" високи (со капа на) и 3/4" дијаметар (1.9 кол x 6.9 h cm)
Чаша Големина : 12.1 mm
** Бесплатен Превозот **
СЛОБОДЕН ИСПОРАКА на следниве земји : Австралија , Јапонија, Нов Зеланд, Сингапур, сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Белгија, Данска, Финска, Грција, Индија, Ирска, Италија, Кореја, Литванија, Macao, Малезија, Маурициус, Молдавија, Холандија, Филипини, Полска, Португалија, Романија, Сан Марино, Senegal, Јужна Африка, Турција, Украина.
Ако вашата земја не е на листата погоре, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена, благодарение.
Ќе брод вашата стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост. Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот по брод од стоката.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не. Ние ќе ја испрати на производот како подарок или примерок и да се стави на пониска вредност на фактура да им помогне на клиентите да се избегне увозни давачки. Повеќето од нашите клиенти не се наплаќа должноста или доплата. Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел.
Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Тајван со добра картон и добро пакување состојба.
Ќе брод стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост.
Ќе се советува следење на број за вашиот референца по испрати на пратката.
Ве молиме не конкурираат ако не може да го прифати испорака детали.

Кон својствата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
L064-C=50pcs
Материјал:
Пластични
боја:
проѕирен
Чаша Големина за пополнување :
12.1 mm
Место на производство:
Тајван
Големина:
1.9 dia x 6.9 h cm

Најдобри предлози во категоријата