.

.

Keratin Лепак Стап 18cm Обоени Топла Топи Лепак Стапови Италија Keratin Лепак Топла Лепак Екстензии за Коса

Keratin Лепак Стап 18cm Обоени Топла Топи Лепак Стапови Италија Keratin Лепак Топла Лепак Екстензии за Коса

DEN 245.76
DEN 228.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Keratin Лепак Стап 18cm Обоени Топла Топи Лепак Стапови Италија Keratin Лепак Топла Лепак Екстензии за Коса

Кон својствата

Тип На Објект:
Лепак Стапови
Број На Модел На:
Keratin Лепак Стапови
Големина:
18*1.2cm
Количина:
12pcs
Материјал:
Италијански keratin
Тип На Објект:
Лепак Стапови
Топење Темперамент:
130℃-170℃
боја:
Јасно Жолта
Предност:
Еко
Поврзан Уред:
лепак пиштол
Употреба:
лепак екстензии за коса
Место на Потекло:
CN;КОГА
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
3 Месеци Со Соодветна Грижа

Најдобри предлози во категоријата